Vltava Run - TP training tým

Někteří už po několikáté, někteří poprvé! 

Po několika měsíčních předělávkách složení a názvu týmu se nakonec zrodil tým TP TRAINING ve složení: Roman Čaj, Pavel Hrabě, Tomáš Plojhar, Zuzka Marková, Petr Marek, Lukáš Pfeifer, Tomáš Fiala a Jiří Šlais. 

Ano, běželi jsme v osmi. A to ještě Jirka Šlais musel po dvou úsecích odstoupit kvůli pracovním povinnostem. Každého tedy čekalo o jeden úsek navíc o proti předem naplánované porci. 

Byla to neskutečná jízda, dokonce jsme se do předposledního úseku dostali do vedení celého cirkusu VltavaRunu, dokonce nás chtěli i zastavit, aby vše pořadatelsky zvládli a my náhodou nepřiběhli moc brzy do kontrolních stanovišť. Stalo se to tím, že jsme časovou predikci přeběhli o parník a náš startovní čas byl moc brzký. 

Nakonec jsme se do cíle dostali v čase 32hodin 17min 26s což nás řadí na 97.místo v celkovém pořadí a 14.místo v kategorii B (tedy 6-9lidí). 

Všichni předvedli parádní výkon, na hranici svých možností. Někteří to odnesli v podobě obrovské únavy a vyčerpání (30hodin bez spánku) ale všichni jsme nakonec zdraví a plní chuti trénovat dál! :) 

 

→ VÝSLEDKY ZDE ←

J0S_0794               J0S_0787